«1...7273747576»

Felhasználó
8 éve
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1083683294999029&id=279195602114473 ingyen egy csomó jó játék az oldalamról. Ha teheted akkor lájkold az oldalt.

Felhasználó
8 éve
Sziasztok... Visszatértem (kb 4 év után) :D
49j59y2hrls53fgqyx9l.jpg

Felhasználó
8 éve
Jó hir hogy ha a stickman klán vagyis ez a klán kicsit aktiv lesz akkor én is vissza térek. Persze nem napi szintre de hetente többször is fent leszek akár

Másik jó hir amit már nyilván mindenki látott aki rá nézet a klán oldalára, az az hogy szerencsére megvolt pár kép a gépemen amiből a klán oldal tevődik össze. De sajnos ennyi amennyit látok. De ez is több mint a semmi. Ha a klán újra aktiv lesz akkor ezek a képek le lesznek cserélve sokkal jobb sokkal szebb képekre amivel megint csak mi fogjuk uralni a klánok közti versengést ami a kinézetett jelenti.

ja és még annyi hogy nem kell irni majd azokat hogy a klán oldalon miért vannak vessző sorok meg ki irások hogy én tovább ad
mert ezek nekem segitségek amivel tudok tájékozódni amikor szerkesztem a klánt mert ami ott van az egy idő után át láthatatlan.

Legutóbb szerkesztve viktor által.


Felhasználó
8 éve
Az nagyszerű lenne viktor! :D Főleg ha visszatérnél :P Csak kíváncsiságból: A többiek, pl:Gyilkoska, velük nem tartod a kapcsolatot bármelyik oldalon?

Legutóbb szerkesztve Rusii által.

49j59y2hrls53fgqyx9l.jpg

Felhasználó
8 éve
gyilkoskával néha beszélek. A többiek nincsenek meg nekem. De elég valószinű hogy egy komplet tag csere lesz aki inaktiv az megy.

Felhasználó
8 éve
gyilkoskával kellene beszélni, hogy nézzen fel legalább fórumra, hátha megjön a kedve játszani egy kicsit
49j59y2hrls53fgqyx9l.jpg

Felhasználó
8 éve
majd intézkedem

Felhasználó
8 éve
443472187grunge-french-flag_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
8 éve
Sok sikert az újraéledéshez.
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
8 éve
Köszi :D
49j59y2hrls53fgqyx9l.jpg
«1...7273747576»